Obchodní a reklamační podmínky

 

Úvod

 

Obchodní a reklamační podmínky prodeje jsou platné a upravují obchodní vztah mezi kupujícím, dále jen zákazník a dodavatelem zboží, objednaného prostřednictvím internetového obchodu BERboty.cz a jeho provozovatelem, firmou BERboty, s.r.o., Štrauchova 601, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín, Česká republika, dále jen dodavatel.

 

 

 

Objednávka

 

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu BERboty.cz jsou pro obě strany, jak pro zákazníka tak pro dodavatele závazné.

 

Zákazník podáním objednávky zároveň stvrzuje, že se seznámil s obchodními a reklamačními podmínkami internetového obchodu BERboty.cz a souhlasí s nimi.

 

Objednávka je platná pokud jsou vyplněny veškeré požadované informace vyžadované formou formuláře na internetovém obchodu BERboty.cz a ověření objednávky dodavatele u zákazníka formou e-mailu nebo telefonického dotazu.

 

 

 

Dodací podmínky

 

Místem dodání zboží je adresa vyplněná zákazníkem při objednávce. Dodávka zboží se uskutečňuje způsobem, který si zákazník vybral při objednávce. Dodací podmínky upravuje blíže sekce „Zasílání“.

 

 

 

Platební podmínky

 

Platební podmínky odpovídají způsobu, který si zvolil zákazník při své objednávce. Bližší informace upravuje sekce „Platební možnosti“.

 

 

 

Reklamace a odstoupení od smlouvy

 

Dodavatel garantuje kvalitu zboží u tohoto druhu obvyklou. Veškeré reklamace musí být oznámeny písemnou formou a to buďto doporučeným dopisem nebo e-mailem. Reklamaci lze také uplatnit  ústně na naší provozovně. Ve všech případech je nutno uvést přesný popis a specifikaci čeho se reklamace týká, adresu a další potřebné údaje zákazníka.

 

V případě, že dodávka zboží vykazuje zjevné vady přepravního obalu a to zejména protržení, rozbití atd., je zákazník oprávněn odmítnout převzetí zboží.

 

Odstoupení od smlouvy musí být oznámeno písemně a to buď doporučeným dopisem nebo e-mailem a to ve lhůtě do  14-ti dnů od převzetí zboží. Zboží musí být vráceno pouze v originálním obalu, nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení a to ve lhůtě 14-ti dnů. Dodavatel, po odstoupení od smlouvy  vrátí do 30-ti dnů zákazníkovi zpět odpovídající částku a to předem dohodnutým způsobem a to včetně dopravného, které bylo účtováno na faktuře. 

V případě vratky ze Slovenska je účtován poplatek za převod peněz do jiné měny a to v hodnotě 220,-. Částka bude odečtena z celkové částky na opravném daňovém dokladu. Při výměně zboží na Slovensko bude účtována částka 250,- za dopravné.

V případě reklamace či odstoupení od smlouvy, zašlete společně se zbožím a originálem nebo kopií faktury, vyplněný formulář pro vrácení zboží, který jste obdrželi společně s fakturou. Více info v kapitole Podmínky vrácení peněz.

 

 

 

Výměna zboží

 

V případě potřeby výměny zboží je nutné informovat prostřednictvím emailu, poté je třeba vytvořit novou objednávku a do poznámky napsat VÝMĚNA a číslo faktury. Výměnu lze také zajistit telefonickou dohodou na tel. čísle 733 122 626.

Poté zboží neodkladně zašlete zpět s kopií faktury a vyplněným formulářem pro vrácení zboží, který jste obdrželi společně s fakturou. Při výměně zboží neproplácíme poštovné směrem k nám.

 

 

 

Platební možnosti

 

1. Cena objednávky

 

O výši objednaného zboží budete informováni ihned při objednávce na internetových stránkách. K ceně objednaného zboží připočítáváme cenu za přepravu. Není-li snížena v časově ohraničené akci.

 

2. Změna ceny objednávky

 

Dodavatel si vyhrazuje právo změnit cenu dodávaného zboží a to v případech, že tato cena byla zvýšena i na vstupu od dodavatele. Dodavatel se zavazuje o tomto neprodleně informovat zákazníka, tento má právo v tomto případě od smlouvy písemnou formou odstoupit.

 

3. Platební podmínky

 

Zákazník si může při objednávce zvolit, jaký způsob platby preferuje. Zákazník je povinen zboží uhradit před nebo v okamžiku převzetí zboží v závislosti na zvoleném druhu úhrady.

 

 

 

Zasílání

 

1. Termíny dodání

 

Termín vyřízení vaší objednávky a termín dodání je závislý na vybraném druhu dodání. Obvykle je zboží dodáno nejpozději do dvou nadcházejících pracovních dnů od objednání. V případě čerpání dovolené je možné, že se dodací doba prodlouží až o 5 pracovních dní. Dodavatel si vyhrazuje, v případě situace, kterou nebylo možno ovlivnit , termín dodání prodloužit, ale vždy o tom musí informovat zákazníka, který má právo v tomto případě od objednávky písemnou formou odstoupit.

 

2. Způsob dodání

 

Objednávka bude vyřízena a dodána formou balíku zvoleným přepravcem na adresu zvolenou při objednávce nebo předána v místě osobního odběru.

 

 

 

Podmínky vrácení peněz

 

  1. zboží musí být odesláno nejpozději do 14 dnů od obdržení.
  2. zboží musí být v originální krabici. Zboží musí být neporušeném a nepoužitém stavu.
  3. zásilka musí obsahovat kopii nebo originál faktury a vyplněný formulář pro vrácení zboží, který je přiložen k faktuře.
  4. vráceny vám budou pouze peníze za zboží a náklady za dopravu, nikoli za dopravu směrem k nám.
  5. balíky zasílejte přepravní službou, osobně nebo poštou. Balíky zaslané na dobírku nebudou přijaty. 
  6. vrácená částka bude uhrazena poštovní poukázkou na dodací adresu nebo na bankovní účet a to do 30 dnů od doručení balíku.

 

Adresa pro reklamace, výměnu nebo vrácení zboží

 

BERboty, s.r.o.,
Dělnická 225
506 01 Jičín,
Česká republika

 

Tel.: +420 733 122 626

 

Můžete využít poštu nebo jinou dopravní službu. Umožňujeme i využití Zásilkovny:

 

Trafika Vrchlického
Vrchlického 336
506 01 Jičín
Tel: 733 122 626
email: info@berboty.cz

 

Důležité:

 

Informujte nás prosím i v případech, že obdržíte poškozenou zásilku a pokud je zboží v pořádku a nebudete ho reklamovat.

 

 

 

 

Závěrečná ustanovení

 

Tyto obchodní podmínky nabývají platnost 1.4.2017. Platnost může být upravována nebo rozšiřována. Změny týkající se dopravy není nutné oznamovat.

 

 

 

Ochrana osobních údajů

 

Pro uskutečnění objednávky budou zákazníci požádáni o zadání osobních údajů.

Tyto údaje budou využity pouze pro úkony související s realizací objednávek a komunikací se zákazníkem, za účelem objednání či reklamace zakoupeného zboží a nebudou poskytnuty třetím stranám ke komerčním účelům.

Při procházení stránek jsou využity soubory cookie a další technologie, které sledují vaši interakci se službou degubar.cz, abychom mohli běh stránek co nejlépe přizpůsobit potřebám našich zákazníků.

 

Nezmeškejte nové a výhodné akce

Zadejte svůj e-mail a budeme Vás informovat o novinkách v našem obchodě.

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů