Doprava a platba

 

Platební možnosti

 

1. Cena objednávky

 

O výši objednaného zboží budete informováni ihned při objednávce na internetových stránkách. K ceně objednaného zboží připočítáváme cenu za přepravu. Není-li snížena v časově ohraničené akci.

 

2. Změna ceny objednávky

 

Dodavatel si vyhrazuje právo změnit cenu dodávaného zboží a to v případech, že tato cena byla zvýšena i na vstupu od dodavatele. Dodavatel se zavazuje o tomto neprodleně informovat zákazníka, tento má právo v tomto případě od smlouvy písemnou formou odstoupit.

 

3. Platební podmínky

 

Zákazník si může při objednávce zvolit, jaký způsob platby preferuje. Zákazník je povinen zboží uhradit před nebo v okamžiku převzetí zboží v závislosti na zvoleném druhu úhrady.

 

 

 

 

Zasílání

 

1. Termíny dodání

 

Termín vyřízení vaší objednávky a termín dodání je závislý na vybraném druhu dodání. Obvykle je zboží dodáno nejpozději do dvou nadcházejících pracovních dnů od objednání. V případě čerpání dovolené je možné, že se dodací doba prodlouží až o 5 pracovních dní. Dodavatel si vyhrazuje, v případě situace, kterou nebylo možno ovlivnit , termín dodání prodloužit, ale vždy o tom musí informovat zákazníka, který má právo v tomto případě od objednávky písemnou formou odstoupit.

 

2. Způsob dodání

 

Objednávka bude vyřízena a dodána formou balíku zvoleným přepravcem na adresu zvolenou při objednávce nebo předána v místě osobního odběru.

 

 

 

Nezmeškejte nové a výhodné akce

Zadejte svůj e-mail a budeme Vás informovat o novinkách v našem obchodě.

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů